top of page
IMG_9470_edited.jpg
IMG_9467_edited.jpg
c97bdf8a-f621-45d1-992a-a710d5ad21ce.jpg

UV-C przepływowe i bezpośrednie

Lampy bezpośrednie UV-C od lat używane są do dezynfekcji pomieszczeń w szpitalach, na salach operacyjnych czy w izolatkach. Mają 99.9% skuteczność w eliminowaniu wszelkiego rodzaju wirusów (w tym koronawirusa), bakterii, grzybów i pleśni. Używane są zazwyczaj bezpośrednio na powierzchnie, czego jednak nie można robić w obecności ludzi z uwagi na szkodliwość promieniowania UV-C dla wzroku i skóry. 

 

Lampy UV-C przepływowe to innowacyjny produkt i w pełni bezpieczny dla osób przebywających w pomieszczeniu.  Promienniki umieszczone są w środku tuby i dzięki  wentylatorom wymuszony jest obieg powietrza. Niebezpieczne dla ludzi i zwierząt promieniowanie UV-C jest w odpowiedni sposób zabezpieczone przed wydostaniem się na zewnątrz. Lampy UV-C zmniejszają dużym stopniu ryzyko zarażenia się i są w stanie zdezynfekować powietrze w pomieszczeniu eliminując niemal 100% niebezpiecznych dla ludzi patogenów.

 

Oferowane przez na lampy posiadają jedne z najlepszych parametrów skuteczności na rynku, co zostało potwierdzone laboratoryjnie.

 

Promienniki UV-C wykorzystywane w naszych lampach to wysokiej jakości urządzenia firmy Philips.

Dzięki bezpiecznej technologii UV-C pozbądź się ze swojego otoczenia wirusów, bakterii, pleśni, roztoczy, grzybów, alergenów, kurzu i niemiłych organicznych zapachów. 

Wylecz dziecko, popraw swoje zdrowie i oddychaj czystym powietrzem w domu i firmie.

bottom of page