IMG_9470_edited.jpg
IMG_9467_edited.jpg
c97bdf8a-f621-45d1-992a-a710d5ad21ce.jpg

UV-C przepływowe i bezpośrednie

Lampy bezpośrednie UV-C od lat używane są do dezynfekcji pomieszczeń w szpitalach, na salach operacyjnych czy w izolatkach. Mają 99.9% skuteczność w eliminowaniu wszelkiego rodzaju wirusów (w tym koronawirusa), bakterii, grzybów i pleśni. Używane są zazwyczaj bezpośrednio na powierzchnie, czego jednak nie można robić w obecności ludzi z uwagi na szkodliwość promieniowania UV-C dla wzroku i skóry. 

 

Lampy UV-C przepływowe to innowacyjny produkt i w pełni bezpieczny dla osób przebywających w pomieszczeniu.  Promienniki umieszczone są w środku tuby i dzięki  wentylatorom wymuszony jest obieg powietrza. Niebezpieczne dla ludzi i zwierząt promieniowanie UV-C jest w odpowiedni sposób zabezpieczone przed wydostaniem się na zewnątrz. Lampy UV-C zmniejszają dużym stopniu ryzyko zarażenia się i są w stanie zdezynfekować powietrze w pomieszczeniu eliminując do 97.5% niebezpiecznych dla ludzi patogenów.

 

Nawet podstawowa lampa z naszej oferty, dedykowana do pomieszczeń ok. 44m2 już po 2 godzinach oczyszcza pomieszczenie z drobnoustrojów w 89% - co stanowi jeden z najwyższych parametrów na rynku. Ta sama lampa po 20 godzinach eliminuje nawet 97% patogenów w powietrzu pomieszczenia 78m2, co zostało potwierdzone laboratoryjnie.

Posiadamy w naszej ofercie lampy silniejsze, które mogą pracować w o wiele większych pomieszczeniach, a w mniejszych skracają czas potrzebny na dezynfekcję.

 

Promienniki UV-C wykorzystywane w naszych lampach to wysokiej jakości urządzenia firmy Philips.